Bőrgyógyászat Nyíregyházán

Elköltöztünk! Az új cím: Nyíregyháza, Bujtos u. 15.

Dr. Horváth Krisztina vagyok, bőrgyógyász szakorvos.

Az orvosi diplomámat 1999-ben a Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Általános orvosi szakán szereztem.Szakképzésemet Nyíregyházán, a Jósa András Kórház Bőrgyógyászati Osztályán kezdtem, rezidensként.  A szakképzés részeként három évet a Debreceni Bőrklinikán töltöttem, ahol bőrsebészeti betegek és égési sérültek ellátásában is részt vettem.

Szakvizsgám megszerzése után a Nyíregyházi Bőr-és Nemibeteg Gondozó Intézetben kezdtem dolgozni, ahol a nemi betegek ellátásába is betekintést nyerhettem. Rendszeresen részt veszek szakmai továbbképzéseken és kongresszusokon, előadóként is.

Magánrendelésemet Nyíregyházán 2011.novemberében nyitottam, ahol lehetőség van a bőrbetegek ellátására, esztétikai és lézeres beavatkozásokra, anyajegy vizsgálatra. Szükség esetén az anyajegyek eltávolítása, ill. szemölcsök, fibromák lézeres eltávolítása, benőtt köröm lézeres megoldása, tetoválás lézeres eltávolítása, frakcionált CO2 lézeres arckezelés, lézeres szőrtelenítés  is lehetséges.

Egészségpénztár elfogadó hely.

Keresned sem kell!